Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Lekarzy,  fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych psychologów, logopedów i pielęgniarki chcących dołączyć do Habilis, by wspierać i współtworzyć zespół najlepszych specjalistów.
Zachęcamy  do współpracy również właścicieli gabinetów rehabilitacji chcących rozszerzyć swoją ofertę  oraz  sklepy rehabilitacyjne dla zapewnienia swoim klientom jak najlepszej  kompleksowej opieki.

Zostań certyfikowanym terapeutą i przeprowadzaj własne konsultacje z ortezami Saebo!

Zapraszamy wszystkich fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych na Kursy Terapii Saebo.
Dzięki zwiększającej się  liczbie certyfikowanych terapeutów Saebo w Polsce  docieramy z informacją o tej innowacyjnej formie terapii do coraz szerszej grupy pacjentów.
Certyfikowanym Terapeutom Saebo proponujemy możliwość udostępniania ich kontaktu dla aktualnych i przyszłych pacjentów zainteresowanych konsultacjami lub terapią Saebo. Naszym kursantom zapewniamy również pomoc w przekazywaniu informacji związanych z doskonaleniem obsług i wykorzystaniem w terapii dynamicznych ortez, tak by mogli oni w sposób profesjonalny i kompleksowy prowadzić swoich pacjentów.

Jak wygląda współpraca w zakresie własnych konsultacji?

Chcąc przeprowadzić taką konsultację każdy z Was będzie mógł przesłać informację o pomiarach ręki Waszego pacjenta tak samo jak przy zamówieniu indywidualnej ortezy (formularze na stronie Habilis – pomiary + wielkości naparstków), a następnie otrzymacie od Habilis zmontowaną ortezę wraz z kilkoma piłkami (czas realizacji wysyłki będzie zależał od ilości bieżących konsultacji).

Orteza zostanie wysłana na adres zamawiającego terapeuty. Koszt wysyłki ortezy do terapeuty i z powrotem będzie musiał być doliczony do ceny konsultacji czyli pokryty przez pacjenta.

Czas realizacji całego procesu konsultacji od momentu przesłania ortezy z Habilis do momentu otrzymania przez Habilis ortezy z powrotem powinien nie być dłuższy niż 7 dni. Pozwoli to na elastyczne dopasowanie terminu konsultacji i profesjonalne jej przeprowadzenie. Ważne będzie aby informować pacjentów iż orteza przesyłana będzie na potrzeby konsultacji a nie w celu przeprowadzenia okresowych ćwiczeń jak mogliby to błędnie interpretować pacjenci.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa obu stron i płynności pracy Habilis całość procesu zamawiania ortez na potrzeby konsultacji będzie objęty umową, podpisywaną przez Habilis i terapeutę Saebo przed wysłaniem ortezy.

Mamy nadzieję, że powyższa propozycja rozszerzenia przyszłej współpracy spotka się z Waszym zainteresowaniem i pozwoli kolejnym pacjentom przekonać się o zaletach tej innowacyjnej terapii.

Umowa użyczenia ortezy Saebo

 

Zostań Terapeutą Saebo

Więcej

programme

Nasze wyróżnienia

laur W 2008 roku, amerykański Therapy Times przyznał produktom Saebo tytuł “Most Valuable Product” (najbardziej wartościowego produktu terapeutycznego). Ortezy Saebo są używane jako opcja terapii w ponad 1 000 klinikach i szpitalach Stanów Zjednoczonych włączając 22 z 25 najlepszych szpitali neurologicznych według U.S. News & World Report.”

W 2013 roku produkt SaeboStretch otrzymał wyróżnienie podczas Międzynarodowych Targów Rehabilitacyjnych w Łodzi. wyroznienie
 

Obejrzyj nasze filmy na Youtube Zobacz nasze filmy

 
ytekran11
 

Aktualności

Dzień Konsultacji Habilis w Lublinie!

20.03.2018

Czytaj więcej

IV Konferencja Online HABILIS.

06.03.2018

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie