HABILIS w internecie:
Facebook Instagram Linkedin Youtube
Telefon
Telefon: 604 190 505

Bezpłatny poradnik "6 najczęstszych błędów w rehabilitacji ręki spastycznej" Pobierz poradnik

Indywidualne szkolenie
SAEBO

Jeżeli jesteś zainteresowany/a indywidualnym szkoleniem z zakresu terapii, analizy klinicznej, doboru i montażu ortez Saebo oraz rozwiązywania problemów klinicznych z ich wykorzystaniem u pacjentów z niedowładem ręki to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Każde szkolenie to indywidualne spotkanie ze mną i 1 na 1 i wspólne przejście przez wszystkie jego części podczas 1 całego dnia. Ta forma szkolenia pozwala na 100% koncentracji mojej uwagi na uczestniku szkolenia, jego pytaniach, dotychczasowych doświadczeniach i umiejętnościach. Jest to też model, który daje możliwość elastycznego doboru terminu szkolenia, co bardzo ułatwia podjęcie decyzji o jego zaplanowaniu.   

  • a mam nadzieję, że działa

 BUTTON TEXT

Korzyści z uzyskania tytułu: Certyfikowanego
    Terapeuty Saebo:

WAŻNE: Nie musisz kupować ortez, aby po szkoleniu móc wykorzystywać je do terapii swoich pacjentów! - zobacz Program partnerski

 

  1. Prowadzenie własnych konsultacji i rehabilitacji pacjentów z ortezami.
  2. Nawiązanie współpracy z Habilis i wspólny rozwój
  3. Rozszerzenie własnej oferty usług o unikalną i poszukiwaną przez pacjentów formę rehabilitacji
  4. Dotarcie do większej grupy pacjentów zainteresowanych rehabilitacją neurologiczną

 

 

 

Indywidualne szkolenie SAEBO

Czas trwania kursu: 1 dzień.

W programie 1-dniowego szkolenia przewidziana jest część praktyczna połączona z teorią podczas wspólnej pracy polegającej na wzajemnym dopasowywaniu, zakładaniu ortez oraz przekazywaniu moich doświadczeń z konsultacji pacjentów.

Część teoretyczna poza wskazówkami do zastosowania w późniejszej praktyce zawiera również przedstawienie argumentów naukowych przemawiających za koniecznością stosowania takich rozwiązań jak ortezy Saebo, aby zwiększyć skuteczność swojej terapii jak i zwiększenia szansy pacjenta na odzyskanie sprawności w kończynie górnej. Szkolenie zawiera również informacje kiedy, dlaczego, i którą z ortez Saebo wybrać dla danego pacjenta: SaeboFlex, SaeboReach, SaeboGlove, SaeboStretch.

Część praktyczna to zapoznawanie się z ortezami przez ich samodzielne montowanie, wzajemne dopasowywanie i uczenie się sposobu ich regulacji. Program szkolenia zawiera również wskazówki do terapii z ortezami Saebo z zakresu problemów jakie najczęściej spotykamy u pacjentów z niedowładem ręki: brak funkcji otwierania i używania ręki, problem z ustawieniem kończyny górnej we wzorcu zgięciowym podczas ruchu sięgania, brak kontroli lub ograniczenie ruchu wyprostu w stawie łokciowym, kompensacyjne wzorzec odwiedzeniowy kończyny połączony z rotacją wewnętrzną podczas ruchu podnoszenie kończyny do góry, zaburzenie czucia głębokiego i inne. 

Wymagania kwalifikacyjne:
  • dyplom uzyskania tytułu fizjoterapeuty (technik, licencjat, magister)
  • dyplom uzyskania tytułu terapeuty zajęciowego

Jeśli chcesz się zapisać na szkolenie to zadzwoń:  604 190 505

Pełna oferta produktów Saebo

Jeżeli jesteś rodziną pacjenta po udarze i szukasz informacji na takie problemy jak pomóc bliskiej Ci osobie to tutaj znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z 6 podstawowymi problemami.