Wypożyczanie ortezy SaeboFlex lub SaeboReach

Niektóre z ortez na rękę opracowane przez Saebo są sprzętem przeznaczonym do ćwiczeń ręki po udarze zarówno w ośrodku rehabilitacyjnym, jak i do samodzielnej domowej rehabilitacji. Nie musicie Państwo jednak od razu decydować się na zakup ortez – Habilis wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów wprowadził do swojej oferty możliwość wypożyczenia ortez. Ta wygodna forma jest również doskonałym sposobem na przetestowanie terapii Saebo. Jeżeli boicie się inwestować w niesprawdzony sprzęt, możecie wypróbować jego działanie, a następnie zadecydować o zakupie.

 

Wypożyczając ortezę Saebo, otrzymujecie Państwo specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń i szczegółowe wytyczne dotyczące terapii ręki spastycznej. Specjalista dopasowuje ortezę do wielkości ręki, udziela instrukcji zakładania ortezy oraz przeprowadzi z pacjentem próbne ćwiczenia. Przez cały okres wypożyczenia czuwa nad przebiegiem terapii oraz zapewnia opiekę merytoryczną i techniczną, tak by uniknąć wszelkich nieprawidłowości oraz zapewnić najlepsze efekty ćwiczeń po udarze mózgu. Habilis podpisuje umowę wypożyczenia z możliwością jej przedłużenia lub zwrotu ortezy.

 

Ortezy SaeboFlex i SaeboReach posiadają naukowe dowody skuteczności oraz pomogły osobom walczącym z zaburzeniami ruchowymi rąk na całym świecie. Umożliwiają wyprost palców oraz chwytanie przedmiotów, a orteza SaeboReach dodatkowo wspomaga wyprost łokcia.

 

Wypożyczenie

 
 
 
 

Nasze wyróżnienia

laur W 2008 roku, amerykański Therapy Times przyznał produktom Saebo tytuł “Most Valuable Product” (najbardziej wartościowego produktu terapeutycznego). Ortezy Saebo są używane jako opcja terapii w ponad 1 000 klinikach i szpitalach Stanów Zjednoczonych włączając 22 z 25 najlepszych szpitali neurologicznych według U.S. News & World Report.”

W 2013 roku produkt SaeboStretch otrzymał wyróżnienie podczas Międzynarodowych Targów Rehabilitacyjnych w Łodzi. wyroznienie
 

Zostań Terapeutą Saebo

Więcej

programme

Obejrzyj nasze filmy na Youtube Zobacz nasze filmy

 
ytekran11