Rehabilitacja po udarze mózgu

Rehabilitacja funkcjonalna ręki spastycznej z funkcją chwytu u osób po udarze mózgu to pionierska oferta dla chorych zmagających się z niesprawnością ruchową. Ośrodek Habilis w Warszawie wprowadza ją do Polski, stwarzając nowe standardy terapii neurologicznej. Nasza oferta to połączenie najnowszych metod rehabilitacji. Łączymy PNF – torowanie nerwowo-mięśniowe, które opiera się na pracy nad funkcją, której chory potrzebuje – z elementami metody Bobath, dzięki której przygotowujemy pacjenta do jak najbardziej samodzielnego wykonywania prawidłowych ruchów oraz minimalizowania ruchów nieprawidłowych. Jako pierwsi w Polsce terapii wykorzystujemy dynamiczne ortezy na rękę, które sprawiają, że rehabilitacja po udarze uzyskuje nowy wymiar stymulacji do powrotu funkcji. Ta sprawdzona już na całym świecie terapia to doskonałe połączenie wiedzy praktycznej z zaopatrzeniem ortotycznym dającym ogromną motywację chorym po udarze mózgu i zastrzyk nowej energii do intensywnej rehabilitacji.

Terapia

Intensywna Terapia Ręki Spastycznej

Intensywna Terapia Ręki Spastycznej to autorska propozycja modelu rehabilitacji dla pacjentów po udarze mózgu. Unikalność tej terapii polega na dużej intensywności różnych form ćwiczeń, co ma decydujące znaczenie dla powrotu utraconych funkcji ręki.

Czytaj więcej

 

 

 

oferta2

Intensywny Program Rehabilitacji Funkcjonalnej

Rozumiejąc potrzeby pacjentów umożliwiamy korzystanie z usług HABILIS w formie stacjonarnej
i mobilnej:

1)    w gabinecie rehabilitacyjnym
2)    w domu chorego.

Czytaj więcej

 

product-saebo-flex-01

Jak kupić ortezę?

1. Konsultacja
2. Zamówienie ortezy
3. Odbiór

Czytaj więcej

 
 
 
 

Jacek-1

,,Najważniejszym celem w pracy zarówno dla mnie jak i dla mojego zespołu jest osiągnięcie jak najszybszej poprawy funkcjonalnej pacjenta. Dlatego łączymy uznane metody terapii z wczesną profilaktyką (stosowanie dynamicznych ortez). Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy terapię z ortezami Saebo, które znacząco podnoszą efektywność rehabilitacji naszych pacjentów”

- mgr Jacek Czarnek